דף הבית >> לקוחותינו

לקוחותינו

בדף זה מידע אודות העסקים והמיזמים השונים להם בנינו אתרי אינטרנט:


אתרים בעיצובים ייחודיים שלנו, כולל שירותי עריכת תוכן:


 
נשימות - מעגלי נשים
האתר של תמרה הכהן, מנחת מעגלים לאמהות ותינוקות, לנשים בהריון, לקראת לידה, ולפני חתונה, לחוגגות יום הולדת, וכן מעגלי העצמה לנשים החוות אובדן או משבר. התוכן באתר, פרי כתיבתה האישית והמרגשת של תמרה, מכיל מידע מגוון, סיפורים אישיים, המלצות ספרים ואתרים, ועוד. 
 
דוג'ו בהרים - מארק ויסמן
מארק הוא מורה ותיק לאמנויות לחימה, ומייסד דוג'ו בהרים - בית ספר לאייקידו טאי צ'י וצ'י גונג ומקום לסדנאות בהרי ירושלים. האתר כולל מידע מקיף על הדוג'ו, על אמנויות הלחימה הנלמדות בו, על דרך הלימוד, ועל מגוון השיעורים והסדנאות. כמו כן יש בו סרטונים, אלבומי תמונות, ועוד.
 
 
כפר השעשועים -
סניף יגאל אלון ת"א

חנות צעצועים זו היא אחת הגדולות והמושקעות ביותר ברשת כפר השעשועים. אתר החנות מכיל קטלוג מפורט של משחקים וצעצועים לילדים, מתנות וציוד משרדי. עוד באתר קופוני מבצע מתחלפים, מאמרים ומידע שימושי לצרכן.

 
אורי הלפרין - גב חופשי
פלדנקרייז באופן אישי

האתר של אורי הלפרין, מטפל ומורה מוסמך בשיטת פלדנקרייז. האתר עשיר בתוכן כתוב, מוקלט ומצולם שיצר אורי יחד עם בת זוגו טל - מידע, מאמרים, תמונות, סרטוני וידאו ושיעורים מוקלטים המוגשים לשירות הגולשים, ובנוסף המלצות תלמידים ואנשי מקצוע, קישורים שימושיים ועוד.
 
  מולד הלבנה - מקום שהוא מרכז
מולד הלבנה הוא מרכז קסום למפגשים וסדנאות בבית זית, בניהולה של שירלי קירשנבוים - דולה ומנחת סדנאות מודעות. האתר מכיל מידע על המקום ועל מגוון הפעילויות שנערכות בו, בנושאי לידה, רוחניות, תנועה, ריפוי ושמאניזם, וכמו כן גן עם אמא, ירידים ומכירות ועוד. עוד באתר - קטלוג מוצרים אקולוגיים לאמהות ותינוקות.
  מולד הלבנה - האתר הקודם
זהו האתר הראשון שבנינו למרכז "מולד הלבנה". בעקבות שינויים מבניים ואנרגטיים במרכז, החליטה שירלי המנהלת אותו לעצב את האתר מחדש ולהפיח בו רוח רעננה, אף על פי שהעיצוב המקורי היה מוצלח ואהוב. על מנת שתוכלו להתרשם גם ממנו אנחנו משאירים אותו כאן, אם כי ברשת הוא כבר איננו קיים.
  יעל גביש - מעגלי נשים,
מסעות חניכה וטקסי מעבר

האתר של יעל הוא הזמנה למסע הביתה, מסע המחבר אותנו לעולם הרוח ולעוצמה הפנימית. במפגשים אישיים בטבע, במעגלי נשים וגברים, בטקסי מעבר וחניכה אנו עוברים בשער בזמני חיים משמעותיים: לידה, חתונה, בת מצווה, יום הולדת, פרידה וכל שינוי אחר. באתר סיפורים אישיים ומאמרים הכתובים בסגנון מיוחד ונוגע, ומידע על עבודתה של יעל.

  עדנה אתרוג - קלינאית תקשורת
עדנה היא קלינאית תקשורת המתמחה בקשיי שפה אצל ילדים ונוער ובקשיים חברתיים. באתר מידע רב, מסודר, עדכני ונגיש על ליקויי שפה, דיבור, תקשורת ולמידה, אוטיזם, אספרגר ועוד. בנוסף יש באתר מידע על ההרצאות, הסדנאות וההדרכות שמעבירה עדנה לקלינאי תקשורת, צוותים חינוכיים והורים.
  Rosepads - הגיינה נשית
רב פעמית, שער לחכמה הנשית

rosepads היא חברה ישראלית ותיקה המייצרת ומשווקת תחבושות בד רב פעמיות, גביעוניות וסת ומוצרים נלווים. האתר מכיל חנות לרכישה אונליין של המוצרים, ותוכן עשיר ורב בנושא וסת ומחזוריות, בריאות נשים, רוחניות נשית, יצירה נשית ואקו-פמיניזם. באתר אינדקס נשי, לוח אירועי נשים, מאמרים, קישורים, מבצעים ועוד.

אתרים שעיצבנו על בסיס תמונות קיימות, כולל ייעוץ בנושא תוכן:

  לירן בר לב - דולה והכנה ללידה
לירן היא בוגרת קורס שיווק באינטרנט בהנחייתי (תמר). בעקבות הקורס היא בנתה את האתר בעצמה, בליווי אישי צמוד שלנו. בעבודה משותפת בנינו את הקונספט העיצובי והתוכני של האתר, כך שישקף את הידע הרב והאיכויות המיוחדות של לירן כדולה ומדריכת הכנה ללידה. האתר מכיל תוכן עשיר - הסברים, מאמרים, סרטונים, טיפים ליולדת, המלצות של יולדות ועוד.

  ניצן טל - רפואה סינית
גם ניצן היא בוגרת קורס שיווק באינטרנט, ובעקבותיו בנתה את האתר בעצמה, בליווי אישי צמוד. יחד בחרנו תבנית מעוצבת חינמית מתוך מערכת הניהול המתאימה למיתוג של ניצן, סידרנו את מפת האתר, שיבצנו מילות מפתח ועימדנו את הטקסטים בדפים השונים. האתר מכיל תוכן עשיר על הרפואה הסינית, על סימפטומים שונים והטיפול בהם, טיפים, סיפורי מקרה ועוד.
 
  בית רעות - תמיכה לימודית ורגשית בקיבוץ גבעת ברנר
דליה טל, מייסדת בית רעות - מקום לפיתוח כישורי חיים וצמיחה אישית, לילדים ומבוגרים, סיימה קורס שיווק ברשת, ובעקבותיו הכינה את התוכן הרב ומילות המפתח לאתר. עבור העיצוב הגרפי השתמשנו בפלייר קיים של העסק, סביבו בנינו את העיצוב המלא הכולל איזורי תוכן שונים, תפריטים ורקעים.

  דינה דרזי - תהליכים וסדנאות להתפתחות וצמיחה רוחנית
דינה היא בוגרת סדנת שיווק באינטרנט, שבעקבותיה החליטה לשדרג את הנוכחות שלה ברשת. בכמה מפגשים אישיים בחרנו יחד את הקונספט של העיצוב והתכנים, ובנינו את האתר בפועל. האתר מכיל מאמרים ותובנות בנושא צמיחה רוחנית וריפוי התודעה, הנובעים מהנסיון האישי והמקצועי של דינה ונוגעים בעומק.
 
אתרים שנבנו במערכות ניהול תוכן אחרות ושודרגו על ידינו
(בעיקר במובן של עריכת תוכן ועימוד התכנים):


 
שאקטי - פסטיבל נשים
שאקטי הוא פסטיבל הנשים הותיק והגדול בארץ, למען נשיות בריאה, עוצמתית ושמחה.
באתר (אותו עיצבנו אנחנו) מידע רב אודות הפסטיבל, החזון שלו והנשים היוצרות אותו, תוכניה מפורטת של שפע הטקסים, המופעים, הסדנאות והמנחות, מאמרים על נשים ונשיות, תמונות ורשמים מהפסטיבל, ועוד.
 
ארני זקס
ארני היא מטפלת בעזרת בעלי חיים, כותבת הספר "קודם קול אמא", מפתחת קלפים טיפוליים, ומפעילת קבוצת משחק לפעוטות. באתר (אותו עיצבה טלי נדר) מידע רב על כל הנ"ל כולל תמונות, וכן מאמרים וסיפורים מקוריים פרי עטה של ארני בנושאי אמהות, עבודה עם מטופלים, ועוד.
 
  נשים מצלמות
"נשים מצלמות" היא קהילה חמה ללימודי צילום במרחב ייחודי תומך ומפרה. נשים בכל הגילאים עם מצלמות מכל הסוגים מוזמנות להשתתף בקורסים, סדנאות ומסעות צילום בהנחיית ליאור מן וחדוה שפרעם. באתר (אותו עיצבה ליאור מן) מידע רב אודות הפעילויות, גלריות ותמונות מרהיבות, שיתופים, מאמרים וקישורים בנושאי צילום ונשיות, ועוד.

  סטודיו שיבולים - קורסים לשזירת פרחים, סדנאות חוויה ויצירה
האתר של שיבולת גילת, שוזרת פרחים המפסלת בחומרים צמחיים ומעבירה קורסים מקצועיים וסדנאות חוויתיות בנושא. באתר שפע של מידע אודות הפעילויות, מאמרים מקצועיים, תמונות ממפגשים ותערוכות, סרטונים, המלצות קריאה ומכתבי תודה. את האתר עיצבה טלילה מגידון.
      יצירת תוכן שיווקי - אפיון ובניית אתרים, עריכת תוכן, ייעוץ וליווי שיווקי תמר ענבר: 054-4260456

סדנאות שיווק באינטרנט
| ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים | ליווי שיווקי אישי | שיווק נשי | בלוג שיווק ברשת | שיווק באינטרנט מאמרים