דף הבית >> המלצות

ממליצים עלינו: בניית אתרים

בדף זה תמצאו מכתבי תודה והמלצות מלקוחות איתם עבדנו על בניית אתר (כולל עיצוב גרפי, עריכת תוכן, קידום ושיווק):

האתר של אורי הלפרין

האתר של טל קפלן
האתר של יעל גביש
האתר של רעיה כהן
האתר של לימור בריף
האתר של נעמה לירן ברלב

האתר של תמרה הכהן
האתר של דינה דיאמנט
דף הפייסבוק של זהר סלוצקאי

לקריאת המלצות על ייעוצים אישיים,
קורסים, הרצאות וסדנאות לשיווק באינטרנט לחצו
כאן
הגעתי לתמר וליואש ענבר דרך המלצה של חברים, ואחרי שנפגשתי איתם פגישת היכרות התרשמתי עמוקות וידעתי שאני רוצה שהם אלו שיבנו לי את אתר התדמית שלי. ואכן לא התאכזבתי.

תמר, בתור אחראית על התוכן ועל השיווק, הצליחה למקד אותי בחשיבה על קהל היעד והמסרים שאותם הכי חשוב לי להעביר, וגם דירבנה אותי לכתוב מאמרים מתוך הזווית האישית שלי. חוויית הכתיבה והעבודה על האתר חידדו אצלי את ה"אני מאמין" המקצועי שלי ותרמו לי גם שם.

יואש, בתור המעצב הגרפי והאחראי על בניית האתר, עיצב מספר סקיצות עד שהייתי מרוצה באופן מלא, והוכיח שהוא יכול לעצב בסגנונות רבים ושונים שיתאימו בדיוק למה שאני מחפש. גם בבנייה ידעתי שאני יכול לסמוך על יואש שימצא את הפתרונות הטובים ביותר לפונקציות הדרושות לי (שאינן פשוטות כלל). והתוצאה - נפלאה ובדיוק לטעמי.
הפידבקים הטובים שאני מקבל מכולם מוכיחים זאת!


אורי הלפרין, גב חופשי - פלדנקרייז באופן אישי
תמר יקרה, התחברתי אלייך משיחת הטלפון הראשונה ביננו. היה לי ברור שאת האדם הנכון עבורי ללוות אותי בתהליך של בניית האתר - הבייבי שלי. אהבתי את צורת ההתנהלות שלך - מאירה זוויות חשיבה, תמיד קשובה, תמיד רכה ומקבלת. כל הקרדיט שבעולם מגיע לך.

טל קפלן, מנחת ערבי נשים, בעלת מרכז "חיבור נשי" בערבה
 תודה מעומק ליבי ליואש ולתמר - שותפים ו"מיילדים" מופלאים לאתר שהוא כלכך אני שזכה להיוולד דרכם. תמר היטיבה כל כך לתאר סיפור של תהליך עמוק ואמיץ, שאינו מחפש קיצורי דרך, ושבא מתוך התמסרות הלב...זכות! שוב - תודה ענקית לכם והמלצה חמה חמה לכל מי שמבקש/ת לו/ה אתר...

יעל גביש, מנחת מעגלי נשים, טקסים ומסעות חניכה


תמר ויואש היקרים! תודה ענקית על כל העבודה הנפלאה שעשיתם,
ועדיין עושים עבורי. האתר וכרטיס הביקור יצאו מקסים, אני ממש מתרגשת ופשוט אוהבת אותם. אני מודה לכם על כל הליווי, הרגישות והאיכפתיות, פשוט כיף לעבוד עם אנשים מוכשרים ואוהבים!

רעיה כהן, הבית של הרייקי - מרכז רייקי בירושליםובכן, הנה הוא - דבר היולדת.
היולדת, כמו כל יולדת טובה, חקרה הרבה באינטרנט איך בונים אתר, על איזה פלטפורמה, מה חשוב לבדוק, למה לשים לב. היא גם הכינה תוכנית לידה מפורטת, את החזון של הלידה שלה, לפני שהיא נגשה לדבר עם אנשים. והתגלית העיקרית שלה הייתה, שהיא רוצה משהו - די גרנדיוזי! גם תוכן, גם חנות, גם אינדקס, גם שיווק, גם קהילה, גם וגם וגם וגם...

להוריד את הדבר הזה לקרקע, לפרוט אותו לאתר ממשי, זאת הייתה המשימה שלנו. ענבר אתרים זה היה סוג של בחירה טבעית - בגלל פגישת הייעוץ בענייני שיווק שכבר עשיתי עם תמר, בגלל שראיתי אתרים יפים אחרים שלהם, וכי הבנתי שממש ממש חשוב לחוש בנוח וביחסים טובים עם מי שבונה לך את האתר. זאת למדתי על בשרי, מחוויית שירות לא טובה עם מי שבנה את האתר הישן... ומי שמכיר את תמר, יודע שהיא נחמדה :-) ומה שאולי לא יודעים, שהיא גם ידעה לבחור את בן הזוג שלה היטב! (שאחראי על הצד הגרפי והמתכנת של בניית האתר).

אז מה היה שם? היה שם פינג פונג שדרש הרבה סבלנות, המון מאמץ לנסות לקלוע בדיוק - למסר הנכון, לעיצוב הנכון. הפינג פונג היה משולש, יואש-תמר-לימור, ולעיתים היה מאוד מועיל שיש שלוש דעות (אפשר לעשות הצבעה, למרות ששלי בסוף קובעת :-)) . מה שלא יודעים - לומדים. אני חייבת להגיד, שאני ממש ממש נהניתי מלבנות את האתר הזה. גם חוויתי שיתוף אמיתי בתהליך הבנייה, כך שהיום אני יודעת לעשות את רוב התחזוקה באתר באופן עצמאי לגמרי (וזה חשוב!),
זה גם איפשר לי לחסוך בעלויות ולעשות חלק מהעבודה בעצמי.

התהליך המונחה שתמר מדברת עליו בתיאור התהליך שכתבה, בו לא מוותרים על שום שלב - חושבים על קונספט, מדייקים אותו, מסדרים את המרחב, בוחרים עיצוב נכון מותגית וויזואלית - הוא זה שיוצר אתר - שימושי, נעים, מזמין. ואלה התגובות שקבלתי כשהאתר עלה לאוויר... מסכמת ואומרת: אני ממליצה בחום. תודה!


לימור בריף, Rose Pads - הגיינה נשית רב פעמיתתמר יקרה, מהרגע הראשון בו נכנסת לחיי ידעתי שהגיע זמן לשינוי נוסף, להתקדם קדימה ולהמשיך לפרוש כנפיים. התחלנו את דרכנו בקורס שיווק שהעברת, שהיה מעניין ומלא מידע חיוני לעבודתי ומיידית ידעתי שאת האדם המתאים ביותר עבורי לעזור ולבנות את האתר שלי.

לאורך כל תקופת העבודה, נפגשנו רבות, ובכל פעם גרמת לי יותר ויותר להאמין בעצמי, בכתיבה שלי וחשוב מכל, עזרת לי להגדיר מהי הנישה שלי, אל מי אני רוצה לפנות ואיך אני רוצה להציג עצמי בפני קהל הלקוחות הפוטנציאלי.

התוצאה יצאה מושלמת. קלעת בצורה מדוייקת למחשבותיי, למי שאני וסייעת לי רבות להרכיב את הפאזל המורכב כל כך, כך שיתאים לי במדוייק. נהנתי מאוד לעבוד איתך, סייעת לי רבות, דחפת אותי קדימה ואני מודה לך על כך.

תודה על ההקשבה, הסבלנות, תשומת הלב, המירכוז וההנאה שחברה לכל מפגש שלנו. ומעבר לכל, תודה לך על מי שאת. בחורה מיוחדת במינך. אני שמחה וגאה להכיר אותך ולקרוא לך חברה. ממליצה בחום על תמר ענבר ועל "ענבר אתרים". בזכותכם אני מוציאה לפועל את האתר שלי עם הרבה התרגשות וגאווה.


לעבוד מול תמר ויואש זו בהחלט חוויה מיוחדת. פגשתי את תמר בקורס קטן ומצומצם על שיווק במדיה החברתית ומיד התאהבתי בה ובגישה שלה. מאותו הרגע היה לי ברור שהיא תלווה אותי ותעזור לי "ללדת" את האתר שלי. העבודה שלנו כללה מפגשים בהם עיבדנו את החומר שכבר כתבתי ומיילים וטלפונים בלתי פוסקים. אני חושבת שבלי הדחיפה של תמר קדימה, הייתי עדיין עובדת על האתר גם היום :) כעת אחרי כמעט שנה מאז שהבייבי שלי נולד, אני יודעת שעשיתי את ההחלטה הטובה ביותר עבורי, והוא אכן מכניס לא מעט תגובות וגם לקוחות. בימים אלו אני שוב עובדת על האתר ומעדכנת בו דפים ומוסיפה עוד מעולמי שמתעשר מדי יום.

נעמה לירן ברלב, דולה ומדריכת הכנה ללידה, מטפלת בפרחי באך

 תמר יקרה! היה לי העונג לעבוד איתך (ועדיין). ראשית, בזכותך התחלתי לכתוב... הידיעה שאני יכולה לכתוב מה שבא לי ויוצא לי, ואחר כך את תערכי את זה מאוד מאוד הקלה עלי.

את מקצועית מאוד, רגישה, בהירה, מאורגנת בחשיבה שלך ויצירתית. ממליצה ואמליץ עלייך לכל מי שרוצה לבנות אתר (כמו שאמרתי לך כבר, את "דולה ומיילדת" של אתרים...), וכמובן - תודה גדולה גם ליואש היקר שעושה עבודה מצוינת. אתם נפלאים!


תמרה הכהן, נשימות - מעגלי נשים

 אני עובדת עם תמר כבר כמה חודשים טובים (על האתר ועוד דברים שלי, דברים משותפים עם הבן זוג), ובכל פעם אני מקבלת עבודה של פיה טובה. דברים זזים מול העיניים, סגירות מהירות, עבודה בלי אג'נדות אישיות ובהקשבה מלאה לבקשות שלי. הפעם זה כלל גם סגירת קצוות מול מתכנת אתרים ועזרה של יואש בענייני באנרים ושאר מרעין בישין שהם סינית מוחלטת בשבילי... בקיצור,תודה!

דינה דיאמנט, מטפלת בשיטת אייפק


מכירים את תוכניות המהפך שבהן מגיע צוות שלם של מעצבים, צבעים,שיפוצניקים וסטייליסטים לבית קצת מוזנח אבל עם פוטנציאל?
צוות כזה בדמות אישה אחת ביקר בדף שלי... תמר ענבר קיבלה את המפתחות, ביקשה יפה שנצא לסיבוב בחוץ ועשתה מייקאובר: תמונות סודרו, כותרות ניתנו, לוגואים הוכנסו, מכתבי המלצה הועלו, טקסטים עברו התאמה לגוגל, בקיצור ואוווו!!!

מוזמנים להתרשם מהתוצאה, ולכל מי שיש לו דף עסקי בפייסבוק שצריך את המגע המקצועי - דברו עם תמר, יש לה את זה... היא גם הרימה את החנות שלי במרמלדה בזמן שיא!

זהר סלוצקאי, טכנומג - מהנדס חלומות | יצירה בעץ

      יצירת תוכן שיווקי - אפיון ובניית אתרים, עריכת תוכן, ייעוץ וליווי שיווקי תמר ענבר: 054-4260456

סדנאות שיווק באינטרנט
| ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים | ליווי שיווקי אישי | שיווק נשי | בלוג שיווק ברשת | שיווק באינטרנט מאמרים