תהליך העבודה על האתר של רוז פדס - Rose Pads

הזרע ליצירת האתר של רוז פדס, יצרנית ומשווקת תחבושות הגייניות רב פעמיות ומוצרים נלווים, נזרע למעשה בפגישת ייעוץ, שקיימתי לפני כשנה עם לימור בריף - בעלת העסק. לימור רכשה את העסק משירה לוריא, וקיבלה יחד עם קו המוצרים גם שני אתרי אינטרנט שהיו פעילים שנים רבות. אתר אחד - שהיווה מרכז מידע אודות התחבושות וחנות, ואתר נוסף בשם "לגעת אישה" - שהיה במה למסרים ופורום דיונים בנושא נשים ונשיות.

עם כניסתה לעסק ביקשה לימור לשדרג את הנוכחות האינטרנטית של העסק, ולכן נפגשה עמי לייעוץ אישי בנושא שיווק ברשת. בפגישה דיברנו על הרבה ערוצי שיווק - חקר מילות מפתח וקידום בגוגל, פעילות בפייסבוק, שליחת ניוזלטרים, פרסום באתרי שיתוף תוכן, פורטלים, שיתופי פעולה עסקיים ועוד... כמו כן עשינו בחינה מחודשת של מיתוג העסק, ודיוק של הייחוד שלו והמסרים שהוא מעביר.

אחת מהמסקנות שלי היתה שאתר האינטרנט של העסק זקוק לשדרוג ועדכון ברוח הזמן, הן מבחינת עיצוב והן מבחינת תוכן. סיכמנו שכרגע זה פרוייקט גדול מדי להתחלה, ושנחזור לבחון אותו בעתיד...אחרי כחצי שנה לימור החליטה ללכת על זה, ואמרנו שמאחר והכל באתר הולך להשתנות אנחנו פשוט נבנה אותו מחדש.

שוב נפגשנו, והפעם לייעוץ בנושא התכנים באתר. לימור הכינה מפת אתר נהדרת ועשירה בתכנים ייחודיים, ואני, מתוך ההתמחות שלי בעריכת תוכן בכלל ותוכן לנשים בפרט, עזרתי לה לדייק ולקבל החלטות בקשר לסידור התכנים במרחב. הקונספט העיקרי שהביאה לימור היה להפוך את האתר למוביל בתחום של אקולוגיה ורוחניות נשית, ולהכניס בו תכנים וערך שהם הרבה מעבר למידע על המוצרים - ואני תמכתי ברעיון והתלהבתי ממנו מאוד. האתר החדש יועד להיות שילוב בין האינפורמטיביות של האתר המקורי יחד עם הערך המוסף של אתר "לגעת אישה" המיתולוגי, וזאת תוך כדי יצירת עיצוב חדש, מרענן ומעודכן.

העיצוב החדש התבסס על הצבעים של האתר הישן, בכדי לשמור על רוח המותג. כמו כן היתה בו נוכחות בולטת ללוגו של העסק, שהוא ותיק ומוכר. על אלה הוספנו אימג' של שטחי צבע גליים ורכים, שנוצרו בהשראת הדימוי של צעיפים, שהם אלמנט נשי וזורם, ושל "האוהל האדום" - שהוא המקום בו נהגו נשים להתכנס יחד בימי הוסת בימים עברו. לתוך הצעיפים הוכנס אלמנט הורד, שמייצג את הרב שכבתיות והמסתורין של המחזוריות הנשית.

את התכנים בחרה לימור להזין בעצמה, וכמו כן השתמשה בעיצוב הגרפי לבניית תבנית במערכת מסר עשר שאיתה היא עובדת למשלוח הניוזלטר החודשי, כך שנוצר רצף מיתוגי בין האתר והדיוור הקבוע.

אני מזמינה אתכן בחום להכנס לאתר ולהתרשם מכל מה שיש לו להעניק לכן - מאמרים, תמונות, לוח פעילויות נשיות, אינדקס נשי, המון מידע על בריאות, יצירה, אקולוגיה ורוחניות נשית, וכמובן - חנות מקוונת לרכישת מוצרים איכותיים אונליין. http://www.rosepads.co.il/
 
      יצירת תוכן שיווקי - אפיון ובניית אתרים, עריכת תוכן, ייעוץ וליווי שיווקי תמר ענבר: 054-4260456

סדנאות שיווק באינטרנט
| ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים | ליווי שיווקי אישי | שיווק נשי | בלוג שיווק ברשת | שיווק באינטרנט מאמרים