דף הבית
>> עבודות


תיק עבודות - בניית אתרים

בדף זה תמצאו קישורים לאתרים שנבנו בין השנים 2009-2014 (אפשר גם ללחוץ על התמונות).
לנוחותכם האתרים מחולקים לכמה קטגוריות, ובנוגע לכל אחד מהם יש מידע על תהליכי הבנייה, העיצוב,
יצירת התוכן והשיווק. מוזמנים לגלול ולהתרשם:

  נשיות, אמהות ולידה   מודעות, ריפוי וצמיחה  כישורי למידה ושפה  תחומים נוספים


אתרים בנושא נשיות, אמהות ולידה:
Rosepads - רוז פדס
הגיינה נשית רב פעמית
מנשאי יאמו המנשא הנכון -
ייעוץ מנשאים
האתר מעוצב בהשראת האוהל האדום, ובו חנות וירטואלית, אינדקס נשים, לוח אירועי נשים, ותוכן עשיר ומושקע במיוחד בנושאי מחזוריות, בריאות, רוחניות ויצירה נשית. האתר בעל מבנה מורכב במיוחד, העיצוב מבוסס על צילום בעיקר אבל העימוד שלו ושל הכפתורים השונים דרש עבודת תכנות על מנת לפרוץ את המגבלות הטכניות של המערכת. את האתר הותיק של אורית שדרגנו לאחרונה בכל הרבדים, ועשינו לו עיצוב מחודש, וכמו כן אפיון וחלוקה חדשה למגוון התכנים העשיר הנמצא בו.
     
הפיל הצבעוני -
המרכז ללימודי משפחה
יעל גביש - מעגלי נשים,
מסעות חניכה וטקסי מעבר
חיבור נשי - מרכז נשים בערבה - טל קפלן
האתר המחודש של המרכז להדרכת הורים בניהולה של קרן יטיב. האפיון שעשינו לאתר משקף את מגוון תחומי הפעילות, והבסיס לעיצוב הוא הלוגו ותמונות שצולמו במרכז. הבסיס לעיצוב הוא צילום של יעל בטבע בו היא חיה ועובדת. באתר תוכן עשיר כולל סיפורים, תובנות ומאמרים מרתקים הנוגעים בעולם הרוח. כיום האתר כבר איננו באוויר. טל בנתה את האתר בעצמה בעקבות סדנת שיווק ברשת ומפגש ייעוץ בו עבדנו על אפיון, תכנים ועיצוב- המבוסס על גלויה קיימת. כיום האתר כבר לא באוויר.

מולד הלבנה - מרכז להורים ומודעות - שירלי קירשנבוים מולד הלבנה -
להאיר את הדרך פנימה
נעמה לירן בר לב - דולה
ומדריכת הכנה ללידה
זהו האתר העכשווי של "מולד הלבנה" - מרכז למפגשים וסדנאות בבית זית. באתר מידע על המקום והפעילויות שנערכות בו, וקטלוג מוצרים אקולוגיים לאמהות ותינוקות. זהו האתר הראשון שבנינו למרכז "מולד הלבנה". אחרי תקופה עיצבנו למקום אתר חדש בעקבות שינויים מבניים ואנרגטיים שחלו בו, והאתר הזה כבר איננו באוויר. אחרי שסיימה קורס שיווק באינטרנט בנתה נעמה את האתר בעצמה, בליווי אישי צמוד שסייע לה ביצירת תוכן, אפיון, עיצוב וקידום האתר. כיום האתר כבר לא באוויר.
ינוקא - עיצוב לקטנטנים שאקטי - פסטיבל נשים נשימות - מעגלי נשים בהנחיית תמרה הכהן
שולמית הנדלמן, יוצרת ומעצבת, בנתה את האתר בעצמה על גבי המערכת שלנו, כאשר היא נעזרת בתמיכה טכנית טלפונית, ובידע שלמדה בסדנת קידום עצמי בגוגל. האתר נוצר עוד לפני שהעסק של "ענבר אתרים" נולד, במסגרת הטיפול בתוכן השיווקי של הפסטיבל, ובזכות העבודה עליו התאהבנו בתחום בניית האתרים והמשכנו בו. זהו אתר הביכורים שלנו, שנולד מתוך תהליך משותף עם תמרה, בו יצרנו עיצוב נשי ואישי, ותוכן נוגע, מקרב ואמיתי. כיום תכני האתר בתהליכי שינוי וכרגע הוא לא באוויר.

אתרים בנושא מודעות, ריפוי וצמיחה:
דוג'ו בהרים - מארק ויסמן
בי"ס לאייקידו טאי צ'י וצ'י גונג
נירוואן הלב - שפע, הגשמה, טנטרה - נירוואן עמנואל לב הבית של הרייקי - מרכז רייקי בירושלים, רעיה כהן
האתר מעוצב בהשראה יפנית
ובו מידע על הדוג'ו, אומנויות הלחימה, דרך הלימוד, השיעורים והסדנאות. כמו כן יש באתר גלריות תמונות וסרטוני וידאו של אימונים.
בוואני, שותפתו לעסק של נירוואן, סיימה סדנת שיווק ברשת ויצרה בעצמה את התכנים לאתר, שבנוי על בסיס עיצוב צבעוני וזורם שיצרה המעצבת אגני (רויטל לביא). הלוגו והאתר כולו עוצבו בהשראת סמלי הרייקי, יחד עם התחושה הביתית והמחבקת, ואיכויות הראייה והתקשור של רעיה. כמו כן יצרנו לאתר קידום ראשוני בגוגל.
     
אפרת בן שם -
פסיכולוגית קלינית
דורית בו עיון -
גרפולוגיה בריאותית
נעמי גוטליב -
פיזיותרפיה במימד אחר
לבקשתה של אפרת האתר מעוצב בקו נקי ומאוורר מאוד, כאשר הוא מבוסס על הלוגו שלה ועל הצבעוניות העדינה שלו. באתר מידע על טיפול פסיכולוגי למבוגרים, נוער וילדים. האתר מעוצב על בסיס הפלייר של דורית, והתכנים בו מסודרים על פי אפיון אתר שעשינו יחד על מנת להציג את תחומי העשייה שלה בצורה ברורה ונוחה לניווט. האתר מציג את תחומי המומחיות של נעמי, ומעוצב על בסיס תמונות שצולמו מעבודתה בקליניקה. נעשמי השקיעה בכתיבת תוכן רב ומגוון אותו ערכנו וסידרנו יחד.
     
נעמה מסיקה -
נומרולוגיה לקשרי נשמה
הילה לוינסון -
עיסוי הוליסטי עד הבית
דינה דרזי - תהליכים וסדנאות להתפתחות וצמיחה רוחנית
עם נעמה נעשה אפיון מקדים של האתר ועבודה על התכנים והמיתוג. העיצוב נקי ומבוסס על הלוגו שלה. האתר מכיל אפשרות הרשמה לקורס מתנה שנבנה במערכת רב מסר. את האתר בנתה הילה בעצמה, כשהיא נעזרת בפגישת ייעוץ אחת שהוקדשה לאפיון התכנים ולבניית התשתית. עיצוב הכותרת העליונה מבוסס על הלוגו שלה. דינה סיימה סדנת שיווק באינטרנט, והאתר הוקם יחד איתה במסגרת של כמה מפגשי ליווי בהם עבדנו על הקונספט העיצובי, אפיון וכתיבת התכנים, והבנייה בפועל.
     
ניצן טל - רפואה סינית
דיקור סיני וצמחי מרפא
זוגיות חדשה בבית - תקשורת מקרבת, גליה ויואב לבנה גב חופשי - פלדנקרייז
באופן אישי - אורי הלפרין
אתר שניצן בנתה בעצמה עם ליווי אישי שלנו. העיצוב נבחר מהתבניות החינמיות הניתנות למשתמשי המערכת איתה אנו עובדים. כיום האתר כבר לא באוויר. גליה סיימה סדנת שיווק ברשת ולאחריה בנינו את האתר, עם עיצוב
הנותן מקום מרכזי לתוכן - טקסטים שיווקיים, סרטונים, טפסי הרשמה ועוד.
האתר מעוצב בקו מינימליסטי, על מנת לתת מקום מרכזי לסרטוני הוידאו הרבים ולתוכן העשיר שיצר אורי בעצמו. כיום האתר כבר איננו באוויר.
 
אתרים בנושאי כישורי למידה ושפה:
עדנה אתרוג - קלינאית תקשורת, הדרכות וסדנאות בית רעות - תמיכה לימודית ורגשית בקיבוץ גבעת ברנר מריאנה בר - spanish plus שיעורי ספרדית
העיצוב בדגש צבע ותנועה, משקף את עבודתה של עדנה המשלבת רצינות ומשחק. באתר מידע על ליקויי שפה ולמידה, סדנאות והדרכות לאנשי מקצוע והורים. דליה טל סיימה קורס שיווק ברשת, ובעקבותיו הכינה תוכן ומילות מפתח לאתר. העיצוב מבוסס על פלייר קיים אותו התאמנו למבנה של אתר, הכולל מודולים, תפריטים ורקעים. מריאנה עברה סדנה בנושא קידום בגוגל ובעקבותיה החליטה לבנות את האתר בעצמה, עם קצת עזרה מאיתנו בהסבת כרטיס הביקור שלה לסטריפ עליון מעוצב, ובאפיון התוכן.

אתרים בתחומים נוספים:
בצל הפקאן - צימרים ואירוח כפרי בבוסתן הגליל כפר השעשועים -
סניף יגאל אלון ת"א
קורת גג אחת - ניהול ועד בית ונכסים, דנה גיל
העיצוב של האתר משקף את האווירה הפסטורלית והידידותית שיש בצימרים, ונותן ביטוי לשירותים הרבים הקיימים בהם. עוד באתר יומן הזמנות, גלריות ומידע רב. אתר שבנינו בתחילת הדרך, וכלל קטלוג מוצרים, קופונים, מידע שימושי ומאמרים. העיצוב צבעוני ודינמי, כולל באנר פלאש בראש העמוד. כיום האתר איננו באוויר. דנה בנתה את האתר בעצמה, בסיוע פגישת ליווי אישית אחת שהוקדשה ליצירת העיצוב ובניית התשתית, וכמו כן לאפיון התכנים, והדרכה לקידום עצמי בגוגל.
 
 
      יצירת תוכן שיווקי - אפיון ובניית אתרים, עריכת תוכן, ייעוץ וליווי שיווקי תמר ענבר: 054-4260456

סדנאות שיווק באינטרנט
| ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים | ליווי שיווקי אישי | שיווק נשי | בלוג שיווק ברשת | שיווק באינטרנט מאמרים