כתיבה ועריכת תוכן

התוכן הוא בסופו של דבר המרכיב הכי חשוב באתר אינטרנט.

אנשים גולשים ברשת כדי להגיע למידע חדש ומעניין, והוא זה שיגרום להם להשאר באתר אחרי שהגיעו אליו (בזכות קידום אתרים) ואחרי שנוצר הרושם הראשוני (בזכות העיצוב הגרפי).
בעל האתר מחויב לתת לגולשים תוכן איכותי שיתרום להם וישמש אותם, וכמובן - שיעשה להם חשק להכיר את העסק שלו, לגלוש בכמה שיותר דפים באתר ולחזור אליו לביקורים נוספים
.

מנועי החיפוש נותנים דירוג גבוה לאתר שיש בו תוכן איכותי. מטרתם היא לשרת את הגולשים המחפשים מידע באופן המדויק ביותר, ולכן הם מאתרים עבורם את האתרים המכילים את התוכן הרלוונטי בצורה הכי טובה. כאשר בונים אתר חשוב לדעת איך לבנות ולנסח את התוכן כך שייתפס בתשומת הלב של מנועי החיפוש, לשבץ ולהבליט מילות מפתח במקומות הנכונים ובמינון המתאים.
מנועי החיפוש מנסים לחקות את דפוסי קריאה אנושיים, ולכן ניתן לומר שטקסט ברור ומסודר הבנוי כדי לשרת ולמשוך את הגולשים יהיה גם זה שמנועי החיפוש יאהבו.

שירותי התוכן שאנו מציעים כוללים מיתוג, ייעוץ, וכתיבה שיווקית מקצועית ובהירה. אנו עורכים תהליך של חשיבה משותפת עם בעל העסק על קהל היעד, המסרים והאווירה שיקבלו ביטוי בתכני האתר, וכמו כן מציעים רעיונות לתוכן מעניין ומושך המתאים לקהל היעד.

בנוסף אנו מתמחים בכתיבה של מאמרים, פרופיל עסקי וכדומה, וכן בעריכה לשונית והגהה לתכנים שהלקוח מספק.

כל לקוח מוזמן לבחור לאילו מהשירותים הנ"ל הוא זקוק
ישנם לקוחות שיש להם חומר מקורי כתוב וזקוקים רק לעריכה לשונית והתאמה לאתר אינטרנט ,וישנם כאלה שלא מתחברים למדיום של כתיבת טקסטים וזקוקים לסיוע בכתיבה שיווקית מא' עד ת'.

לדוגמאות של עריכת תוכן וכתיבת טקסטים
למחירי כתיבת ועריכת תוכן


 
  בניית אתרים

  עיצוב אתרים

  קידום אתרים

 בנה אתר  
בעצמך  
פתח אתר בחינם
ל-30 יום נסיון
דומיין בינלאומי
ותיבות דואר חינם
מערכת ניהול תוכן CMS
חנות וירטואלית
תהליך הקמת אתר
      יצירת תוכן שיווקי - אפיון ובניית אתרים, עריכת תוכן, ייעוץ וליווי שיווקי תמר ענבר: 054-4260456

סדנאות שיווק באינטרנט
| ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים | ליווי שיווקי אישי | שיווק נשי | בלוג שיווק ברשת | שיווק באינטרנט מאמרים