דף הבית
>> המלצות תלמידים >>סדנת שיווק דיאלוגי בעולם דיגיטלי


המלצות על הסדנה "שיווק דיאלוגי בעולם דיגיטלי"


ההמלצות התקבלו ממשתתפות הסדנה הראשונה שלנו
שהתקיימה ב- 26.7.11תמר, שרונה, היה מדהים אני לא מפסיקה לספר לכולם כמה נהנתי, כמה למדתי וכמה יש לי להפנים. הסדנא היתה מאוד מעניינת ועניינית, תרמה לי המון בהבנת האינטרנט ונתנה לי כיוון וסדר בראש.
יצאתי מוצפת בידע מהסדנה וכבר התחלתי לעבוד על אתר משלי. הפעולות שלי היום לפני בניית אתר הרבה יותר ממוקדות, אני גם יותר מודעת לאפשרויות שיש לי בפייסבוק, דברים שלא תיארתי שאפשר לנצל בכדי לקדם שם את העסקים שלי. אני בטוחה שהיום, אחרי שאתחיל לפרסם יותר, אהיה הרבה יותר אפקטיבית. המידע שקיבלתי מכן שווה זהב! תודה גם על החומר הכתוב, זה בהחלט מאוד עוזר שיש לאן לפנות כדי לזכור את כול האינפורמציה הזאת...
תודה על הכל, אני אשלח אליכן את כל מי שאני מכירה. אני מרגישה שזכיתי בפיס איתכן!
היילי לוינסקי, מאמנת כושר, גדרה.


תמר ושרונה, תודה לכן על רענון משמח והרבה אנרגיה מחודשת לעשיה. תודה על הפתיחות, השיתוף והמקצועיות האינסופית שהפגנתן, שתיכן. היה יום מרתק! ואני שמחה שהשתתפתי בו...
הסדנה הזו עזרה לי להיזכר בדברים שכבר למדתי עם תמר בעבר, ולחדד אותם. הצלחתן לעזור לי להתמקד ולמקד מחדש, להגדיר מטרות נוספות ולקבוע לעצמי לוחות זמנים מתאימים.
תודה לכן שוב על המפגש, השיתוף והאירוח שהיו יוצאים מן הכלל.
אשמח לשמוע על עוד סדנאות דומות בהמשך!
לירן בר לב, דולה ומדריכת הכנה ללידה, ראשל"צ.


שרונה ותמר היקרות, תודה על יום מעשיר, מלמד, מלא תובנות ומידע, מקצועי ומהנה. נתתן לי אור והראיתן לי את הדרך לצאת לפעולה וליישם את מטרותי בתחום כל כך רחב.
קיבלתי השראה משתיכן. השילוב ביניכן הוא שילוב מנצח, אתן משלימות אחת את השניה, הידע והניסיון שלכן כל אחת בתחומה, יצרתן חיבור מושלם. נהניתי גם לפגוש קבוצת נשים מיוחדות, והיה לי יום של כיף... תודה לשתיכן!
רונית פרבר ארצי, משווקת ספרים בנושא מודעות וצמיחה, ת"א.


הי שרונה ותמר, היה טוב ועוצמתי! אני באופן אישי מרגישה שיצאתי מחושך לאור בכל מה שקשור לשיווק באינטרנט... אני מדגישה שנחשפתי לידע רב שלא היה נגיש לי לפניכן. אין ספק שזה העשיר אותי המון ונתן לי דחיפה חזקה לשווק ולפרסם את העיסוק שלי ביתר ביטחון. תודה!!!
דינה דרזי, מטפלת הוליסטית ומנחת קבוצות מודעות, אשדוד.


תמר ושרונה יקרות, זכיתי ביום לימוד מעמיק ומעצים של נושא השיווק באינטרנט. כל מה שהובטח התקיים ועוד. תודה על דרך ההוראה שלכן, הנינוחה והתומכת, המאפשרת צמיחה ולימוד.
בתיה בילר, מטפלת בשיטת רולפינג, "המסע" ועוד, רחובות.


הי שרונה ותמר, אתן נפלאות! כל כך הרבה ידע ועניין מילאו את חלל החדר אתמול בסדנה. פשוט תענוג... תודה רבה!
שירלי כהן, מטפלת בפסיכותרפיה הוליסטית, ת"א.


 
      יצירת תוכן שיווקי - אפיון ובניית אתרים, עריכת תוכן, ייעוץ וליווי שיווקי תמר ענבר: 054-4260456

סדנאות שיווק באינטרנט
| ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים | ליווי שיווקי אישי | שיווק נשי | בלוג שיווק ברשת | שיווק באינטרנט מאמרים