דף הבית >> המלצות תלמידים >> סדנת מתמקדות.קום

המלצות על הסדנה "מתמקדות.קום - שיווק ממוקד ברשת"

אני רוצה להמליץ בחום רב ולפרגן לתמר ולפולינה על הסדנה המשותפת שלכן שהשתתפתי בה, ואני מקדישה לכן את הלוגו החדש חדש שלי. תודה מקרב לב שעזרתן לי למקד ולהגדיר את עצמי. פולינה ותמר המדהימות נותנות מכל הלב את הידע שלהן ועיצות ששוות זהב. יש הבדל עצום מללמוד ממישהו שלמד תאוריה לבין ללמוד ממישהו שחיי את הנושא כל יום. אין ספק שזו המומחיות שלהן והן משתפות מהניסיון שלהן!
אילה סער, מאמנת לעצמאות כלכלית ואישית


גם אני מצטרפת לאילה וקופצת על ההזדמנות להודות לתמר ופולינה על הקורס שהעבירו לנו. השתיים המקסימות האלו פתחו בפני ע ו ל ם - אין מילה יותר טובה לתאר עד כמה. שיווק, אינטרנט, פייסבוק היו בעיניי שפה זרה ומנוכרת. פתאום אני שורצת בפייסבוק. מדברת, מכירה בנות חדשות, ואפילו כבר בא לי לפתוח בלוג! פשוט לא יאמן. וזה לא רק התוכן שהן מעבירות. זה מי שהן. באמת, ממש תודה. והמון הצלחה.
היה מלמד, פרקטי, חי, מלא, מסקרן,ממקד, מהנה. באוירה חמה, פשוטה ומזמינה... אתן חקוקות אצלי בלב.
דלית גרוסינגר, מדריכה בשיטת גרינברג


אני רוצה להודות לתמר ופולינה, על המפגשים המרתקים, שבהחלט פתחו את עיניי ויעזרו לי להניף את העסק שלי קדימה. שתיהן מוכשרות, מיקצועיות וחמודות - ממש כיף להקשיב להן. אני למדתי המון, ומאחלת הזדמנות כזו לכל אחת כמוני, שלא ידעה, בעצם, איך לחפור קדימה.
מאיה טסה, כתבת טכנית באנגלית ברורה


היה באמת מעשיר ומאד שימושי. מחכה לקורס המשך!
מיה מיר, מנהלת מדיה חברתית במערכת בחירות מקומית


הסדנה מתמקדות.קום, סדנה ייחודית וראשונה בסדרה לנשות ע.י.נ.ב. בהנחיית פולינה ותמר המדהימות, היא הזדמנות נפלאה לנשות העסקים והיזמיות, במועצה ואורחות, להנות מלמידה חוויתית בתנאים מופלאים ועל ידי המומחיות בתחום.
רקפת עצמון, מנהלת פורום ע.י.נ.ב. - עסקים יזמות נשים ברנר

 
 
      יצירת תוכן שיווקי - אפיון ובניית אתרים, עריכת תוכן, ייעוץ וליווי שיווקי תמר ענבר: 054-4260456

סדנאות שיווק באינטרנט
| ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים | ליווי שיווקי אישי | שיווק נשי | בלוג שיווק ברשת | שיווק באינטרנט מאמרים