בניית אתרים


אנו בונים אתרים על גבי מערכת חכמה ומתקדמת שכבר נבנו עליה מעל 100,000 אתרים בארץ ובעולם.
זוהי מערכת הכוללת מגוון עצום של כלים מתקדמים לבנייה, עיצוב, קידום וניהול תוכן של אתרים דינמיים, הניתנים לעדכון עצמי און- ליין מכל מחשב ובכל זמן. (לפירוט הכלים במערכת לחצו כאן). מחיר השימוש במערכת שווה לכל נפש, מחושב על בסיס שנתי, וכולל בתוכו גם את דמי האחסון.

מערכת בניית האתרים איתה אנו עובדים בנויה כך שכל אדם יכול לבנות עליה אתר בעצמו בקלות ובמהירות, ללא ידע מוקדם, או הבנה כלשהי בתכנות. היא פשוטה, נגישה וידידותית למשתמש.
כאשר לקוח בונה אצלנו אתר על גבי מערכת זו, הוא מקבל תמיכה טכנית מלאה
בכל הנוגע לתפעול הכלים השונים בה - התמיכה ניתנת באופן אישי מאיתנו בפגישה, בטלפון או במייל, ובנוסף ישנו באתר שלנו קישור ל מרכז הדרכה המכיל עשרות סרטוני הדרכה מפורטים וקלים להבנה אודות אופן השימוש במערכת.

לאנשים שאין להם זמן, סבלנות, או עניין לבנות אתר בעצמם -
אנו מציעים שירות של בניית אתר בסיסית עבורם במערכת הנ"ל.

הקמת האתר הבסיסית שאנו מציעים כוללת את עיצוב התבנית של דף הבית ושאר הדפים השונים - בשלב זה אנו קובעים את המידות והצבעים של הכותרת, הרקעים, השוליים, הטבלאות, הגופנים וכדומה, ולאחר מכן אנו משבצים בתבנית זו את התוכן, הקבצים, התמונות והקישורים על פי בקשת הלקוח. כמו כן אנו בונים את התפריטים באתר (תפריט עליון, צדדי ותחתון), ומשבצים את הדפים השונים בתוכם.

לאחר בניית האתר על ידינו, יכול הלקוח להכנס למערכת הניהול שלו בכל עת, לערוך שינויים ועדכונים שוטפים לפי רצונו, וזאת ללא תלות בנו או בכל מתכנת אחר, ובליווי הדרכה ותמיכה טכנית שלנו בעת הצורך.


חשוב לדעת - מבחינה טכנית המערכת הנ"ל אמינה ויציבה וכן היא מותאמת למנועי החיפוש. המערכת עובדת על בסיס נתונים אמין, SQL server, והאתרים הבנויים עליה יציבים ומוגנים בפני נפילות בשל עומס גולשים. כמו כן היא בנויה באופן ידידותי למנועי החיפוש השונים (שגוגל בראשם), כך שאתרים הבנויים עליה יכולים להגיע לדירוג גבוה בהם ללא תקלות. לטובת עשרות אלפי המשתמשים במערכת זו בארץ ובעולם, היא מתפתחת כל הזמן ועוברת עדכונים ושדרוגים באופן שוטף.


לפירוט מגוון הכלים במערכת

למחירון בנה אתר בעצמך
למחירי בניית אתרים 
  עיצוב אתרים

  קידום אתרים

  כתיבת ועריכת תוכן

 בנה אתר  
בעצמך  
פתח אתר בחינם
ל-30 יום נסיון
דומיין בינלאומי
ותיבות דואר חינם
מערכת ניהול תוכן CMS
חנות וירטואלית
תהליך הקמת אתר
      יצירת תוכן שיווקי - אפיון ובניית אתרים, עריכת תוכן, ייעוץ וליווי שיווקי תמר ענבר: 054-4260456

סדנאות שיווק באינטרנט
| ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים | ליווי שיווקי אישי | שיווק נשי | בלוג שיווק ברשת | שיווק באינטרנט מאמרים