המלצות תלמידים: קורסים, סדנאות וייעוצים אישיים בנושא תוכן ושיווק באינטרנט


פידבקים והמלצות על ייעוצים אישיים

ישבתי עם תמר בבית קפה, על אמצע הדרך בין שתינו. כשהתחלנו היה בית הקפה ריק, וכשהרמתי את הראש בסוף הפגישה גיליתי המוני אנשים מסביבי... איפה הייתי? מרוכזת. בשעות האלה קיבלתי כל כך הרבה כיוונים ואינפורמציה לגבי אפשרויות השיווק של העסק שלי, שרק רציתי לגמוע עוד.

זה שיווק מהסוג שאני מתחברת אליו - נעים, מכוון לטובת הלקוחות, מעניק. אסרטיבי, אבל לא תוקפני ומנדנד. נשי. עבודת הרקע שתמר עשתה לפני הפגישה עזרה לנו להיות ממוקדות. יצאתי עם שיעורי בית ברורים, אפשריים. צעד ענק לתוכנית השיווק של העסק שלי, והכל בשיח נעים וכיפי ובגובה העיניים. גם זריקת מוטיבציה אמיתית. ממליצה בחום.

לימור בריף, Rose Pads - הגיינה נשית רב פעמית


נפגשתי עם תמר בארבע עיניים והיא הגיעה אחרי שיעורי בית יסודיים בכל מה שקשור אליי, לעסק שלי ולתחום שלי בכלל. יצאתי עם המון משימות ותחושה שאני יודעת איך לקדם את העסק בעצמי, והכי חשוב - בהירות ומיקוד בקשר לחזון העסקי שלי ולשאיפות שלי. המון המון תודה, ומבחינתי - הדרך רק מתחילה!

ענת גיגר-שבתאי, תיאטרון פשוט - תיאטרון בובות ושעות סיפור


רוצה לשתף אתכן בפגישה המדהימה שהייתה לי עם תמר ענבר... אני אתחיל מהסוף: כשתמר הלכה, הרגשתי התרגשות אמיתית, כמו אחרי טיפול טוב, שאחריו אתה נשאר מלא תובנות, ושמחה ותשוקה להמשך, והרגשה כאילו מישהו הבין אותך לעומק ועיבד איתך את הדברים בצורה כזו, שרק צריך פשוט להמשיך לעבוד איתן ולעשות כי הכל כל כך הרבה יותר ברור ומלוטש.

תמר שאלה וביררה והציעה וחקרה, והתובנות שלה היו מדהימות. היה לי כל כך נעים איתך ועם מירי המדהימה, שגרמה לי לי להיות כל כך נינוחה, שעובדת על עיצוב האתר שלי ועל הלוגו במרץ, חושבת, יוצרת, ובנדיבותה הרבה הסכימה להיות כאן איתנו (ועם הקטנים של שתינו, ועם בייביסיטר) כדי שהכל יילך בקלות. תודה רבה לשתיכן!

קרין טיומקין, הומאופתיה לאמהות ותינוקותעכשיו אני חוזרת מפגישת עבודה מצויינת עם תמר המדהימה, שנתנה לי מלא רעיונות וטיפים, ובעיקר מסגרת עבודה שלמה ומגובשת לשיווק - ליישם בה את כל המשימות הקטנות שהיא אספה עבורי. הכי חשוב, שכל הפעולות האלה מדברות אלי ושאני שלמה עם העשייה הזאת שהיא הציעה לי. שום דבר שם לא מרגיש לי מאולץ או לא אני. פשוט כיף לעבוד איתך תמר! תודה!

זוהר ברנד, חוקיות הצמיחה - אימון תעסוקתי ולימודי ימימה


אני שמחה לשתף בחוויה האישית שהייתה לי עם תמר אותה פגשתי לייעוץ מרוכז בנוגע לאתר שלי. פניתי לתמר בתקופה בא עלו בי הרבה שאלות לגבי איך לשדרג ולהתקדם עם נושא שיווק הקליניקה באינטרנט ובאתר בפרט. מכיוון שהעסק שלי הוא קצת כמו הילד שלי וחשוב לי מאוד שישקף אותי ואת רוחי, הרגשתי בנוח לפנות לתמר אותה חוויתי כמי שמבינה אותי ומדברת בשפה שלי, שפה רכה ונשית, ובו זמנית מישהי עניינית ומקצועית שממש מבינה עניין ויודעת מה היא אומרת ועושה. שמחתי לגלות שגם הפעם האינטואיציות שלי לא איכזבו.

אחרי שבדקה איתי לעומק בכמה שיחות מקדימות מה בדיוק הליווי שלו אני זקוקה, נפגשתי עם תמר למפגש איכותי ומרוכז. לא היה ספק שהיא הגיעה לפגישה ממוקדת ומוכנה אחרי שחרשה ולמדה את האתר (רב העמודים שלי) מבפנים ומבחוץ. בפגישה עסקנו בכמה נושאים: עריכת תוכן, כתיבה שיווקית, קידום האתר, עיצוב ואסתטיקה, סידור וזרימה, איפיון ואיזון בין הצגת החומרים השונים. בכל הנושאים הביעה תמר את דעתה המקצועית והציעה פתרונות יעילים ומעשיים לשינוי ושדרוג.

לא האמנתי שאפשר להספיק כל כך הרבה בפגישה אחת ובכל זאת, עם הרבה סבלנות ודיוק הצלחנו לגעת ולספק תכנית פעולה מפורטת להמשך הדרך. למרות שאני מהסוג שעושה בעצמו, היה לתמר חשוב להבהיר שהיא כאן עבורי בכל שאלה ועניין בהמשך הדרך.
הנקודה שהייתה הכי מהותית וטובה היא שהרגשתי בנוח עם תמר, כמו אמא טובה, הרגשתי שהיא מאוד מכבדת אותי, את דעתי ורצונותיי, שהיא מאוד קשובה ומדויקת ושיש לה הרבה מה לתת ולהדריך בגישה מאוד נעימה ובגובה העיניים.

את תכנית הפעולה שהגינו טרם סיימתי לממש, אבל כבר היום אני הרבה יותר שלמה עם האתר ואיך שהוא משקף אותי, וגם נוכחת לגלות שבזכות כמה שינויים הוא מייצר תנועה יותר גדולה ויש ממנו יותר פניות.
תמר יקירה, המון תודה על הייעוץ והמיקוד הנפלא שחסך לי הרבה כאב ראש ושעות עבודה, על ההקשבה, העזרה והנכונות, את נפלאה ואני מאחלת לך שרבים ימשיכו להנות מפרות עבודתך.

אפרת דבוש נאור, בריאה - ריפוי נשי במעגלי החיים


עברתי קורס עם תמר וגם הדרכה פרטנית וכעת אני בשלבים של שדרוג האתר שלי מכל הכיוונים - מבחינת התפיסה השיווקית, התכנים, העיצוב, המיקוד והגרפיקה, כאשר חלק מהעבודה אני עושה בעצמי וחלק נעזרת באנשי מקצוע נוספים. יש לי היום יותר שליטה והבנה לגבי מה שאני רוצה להשיג, ואני בדרך לשם. זה לא תמיד קל ולא תהליך של זבנג וגמרנו, אלא תהליך ארוך ומרתק שבמהלכו אני ממשיכה ללמוד הרבה גם על עצמי ועל העסק שלי .

מצאתי את ההדרכה האישית של תמר עניינית ומועילה עם המון ערך מוסף .תמר היא אישיות מקרינה ונדיבה שגישתה לעבודת המחשב ייחודית. אז אם אתן מנסות להתקדם ועדיין לא שולטות בתחום המדיה האינטרנטית, כדאי להתחיל להיכנס לעניינים...

שיבולת גילת, סטודיו שיבולים לשזירת פרחים


התקשרתי אל תמר והיא הקסימה אותי כבר בטלפון (השימוש במילה "הוליסטי" בכל מה שקשור למחשבים כבר המיס אותי...), מסתבר שהיא היתה גם מטפלת פעם. היא הגיעה אלי אתמול ועשתה לי סדר בבלאגן. מקצוענית, מסודרת עם תוכנית עבודה כתובה ומוכנה מראש. כתבה ותיעדה עבורי כל דבר חשוב, ועזרה לי גם בקטנות הטכניות המעצבנות שהיו לוקחות לי שעות לבד. היא כל כך התלהבה לעזור וכל כך השקיעה, שהיא נשארה הרבה הרבה יותר מהזמן שהיא תיכננה. תודה רבה תמר על הסדר באתר שעזרת לי לעשות, ועל המיקוד בראש שעזר לי להתכוונן לקהל היעד הספיציפי שלי. חוצמזה שבאמת היה כיף!

שרית בכר, מטפלת הוליסטית - רייקי, עיסוי שוודי ואבנים חמות


נשים יקרות אתמול נפגשתי עם תמר ענבר, ואני מרגישה צורך לשתף אתכן שיש כאן בקבוצה אישה מדהימה, נעימה ומקצועית, בעלת ידע נרחב שחובה לכל אחת להכיר בכל מה שקשור בעריכת תוכן, שיווק, עיצוב אתר ועוד... הרשים אותי במיוחד שהגיעה לפגישה עם מסמך מסודר של "תוכנית עבודה", עם רעיונות ליצירת תוכן, המלצות וטיפים כיצד לסדר את האתר, כיצד לעבוד עם הפייסבוק ועוד... תמר היקרה תודה! היה לי לעונג להכירך!

שוש אלבז, בעלת מרכז פשוש – בית להורים וילדים בגבעת השלושה
 


תמר היקרה, היה לי העונג להכיר אותך, נתת לי ביטחון בכתיבה שלי,
הנועם והיכולת שלך לראות בצורה ברורה את העיקר והטפל עזרו לי מאוד. יש לך את הידע והגישה הנכונה עבורי.
שוב תודה, בטוחה שנשתמע!

שרי טל, עיסוי וטיפול במגעפידבקים והמלצות על קורסים, סדנאות והרצאות

תמר העבירה השנה סדנה בת ארבעה מפגשים לבעלות עסקים קטנים באזור השפלה, במסגרת פעילות של עמותת "סביבה תומכת" לקידום נשים בעסקים. הסדנה היתה מעניינת, מלמדת ומעשית. תמר הנחתה באופן בהיר ובגובה העיניים ונתנה טיפים, כלים וליווי למשתתפות, שאפשרו להן לצאת לפעולה מיידית. אני אוהבת במיוחד את הגישה של תמר, השונה מזו של יועצי שיווק ואנשי אינטרנט אחרים, בה שיווק הוא דבר רגוע ש "עושים באהבה או שלא עושים בכלל"... אני ממליצה על הסדנה מקרב לב.

במהלך החודש נהננו מסדנא משובחת של תמר ענבר בנושא שיווק באינטרנט. הצטופפנו בביתה של יפצ'וק, לארבע פגישות, ולמדנו - למה האינטרנט הוא דבר כל כך נשי ומהם כל ערוצי השיווק שיש בו לעסק הזעיר. הבנו שלא כל ערוץ שיווקי בהכרח מתאים לעסק שלי או למי שאני ושחשוב להרגיש בנוח במקום שאני משווקת את עצמי.

ראינו את האתרים הקיימים של חלק מחברות הקבוצה, כמו האתר הנעים של שיבולת, האתר המיוחד של סימה והאתר המתחיל של דפנה, וחקרנו את הנקודות החזקות והחלשות בכל אחד מהם. בסוף, תמר לימדה אותנו כל מיני מושגים שקשורים בקידום האתרים וגילינו שאפשרי לעשות את הקידום לבד. הסדנא היתה מאוד נינוחה ומעשירה וכל 15 המשתתפות יצאו בתחושה שהן מוכנות לפעולה.


חגית נול, עמותת סביבה תומכת


תמר יקרה, הרצאתך היתה מרתקת! עבור רבות מאיתנו לא רק שהמחשב והאינטרנט הם לא בסל הכלים האוטומטיים, העבודה עמם מלווה גם בחשש, בדאגה ובעיקר בחוסר הבנה. הרצאתך חוללה שינוי
ופגשה כל אחת מהנשים במקום בו היא נמצאת - עבור הנשים הנמנעות מהשימוש באינטרנט ההרצאה נתנת ידע חשוב וסייעה להפיג את החששות ולהבין את היתרונות. עבור הנשים המשתמשות באינטרנט ההרצאה נתנה כלים חשובים, מיקוד והבנה טובה יותר של האפשרויות. עבור הנשים המתלבטות ההרצאה קירבה את הכלי האינטרנטיוהפכה אותו לאפשרי ומובן. עבור כולנו הערב היה מעמיק, מעניין ומחבר.

רקפת עצמון, פורום נשים בעסקים ע.י.נ.ב., המועצה האיזורית ברנר


תמר שלום, נכון שלא נהוג לאמר שבחו של אדם בפניו, אך אני חייבת להודות על הרצינות, ההשקעה, אופן החזקת הכיתה, ניהול השיעור, הצמדות לחומר שאמור להלמד במהלך היום, הכבוד וההתייחסות לתלמידים. יישר כוח.

שולי רום, מרכז פנאי ותרבות 50+ הרצליה


תמר מעבירה את הקורס לשיווק באינטרנט בדרך ייחודית. ללא מסכי מחשב, בשיחה קולחת ונעימה, היא מעבירה את כל המידע הדרוש כדי לצאת לעבודה. בקורס למדתי שפה, שהייתה לי זרה ומרתיעה, וניתנו לי כלים להתחיל לפעול ביתר יעילות במדיה האינטרנטית. נחשפתי להמון מידע והתחלתי לתרגל את הפעולות שניתן לבצע כדי לקדם את העסק בדרכים זולות ויעילות.

כל המידע הנלמד נמסר לתלמידות לאחר השיעור בצורה מסודרת ובליווי דוגמאות וקישורים, ערך מוסף משמעותי ביותר. במהלך הקורס קיבלתי התייחסות ספציפית לנושאים שהעסיקו אותי וניתן ניתוח לאתר שלי. יצאתי מהקורס עם רשימה ארוכה של פעולות שאני יכולה לבצע בעצמי או בעזרת בעלי מקצוע, וניגשתי למשימה.

שיבולת גילת, סטודיו שיבולים לשזירת פרחים


תמר היקרה, נרשמתי לקורס שיווק באינטרנט שבהנחייתך, מבלי להכיר אותך ובתקווה לקבל כלים חדשים לשיווק העסק החדש שלי באינטרנט.
המפגשים נערכו בצורה שונה - בלי מחשב כלל... מי חשב שקורס על משהו באינטרנט ניתן להעביר בלי מחשב? אבל אני מוכרחה להגיד שלדעתי זה עבד מצוין: אכן כך הצלחת להעביר לנו את מהות העניין מבלי להתעכב על דברים מיותרים.

מעבר לכך אני חושבת שכל אחת קיבלה בסדנה התייחסות אישית, והדיון הקבוצתי היה מפרה ומעשיר. קיבלתי כלים חדשים לקידום העסק, הבנתי יותר לעומק את הנושא וזכיתי להכיר מנחה מקסימה ומיוחדת! וכמובן - הצורה הנעימה, הברורה והממוקדת בה העברת את הדברים - הפכו את הקורס לחוויה המהנה והמעשירה שהוא היה. אז המון תודה על הכל

!
דפנה בריל-גרייבר, דולה, מדריכת הכנה ללידה ומנחת מפגשי אמהות


תמר היקרה, מאוד הערכתי את הקורס שלך, זה לא כל יום שפוגשים אישה רהוטה כמוך, ואני תמיד מעריכה חוכמה! השילוב המנצח לטעמי שאת ניחנת בו של רוח ומעשיות ממש דיבר אלי. למדתי המון וכעת הגיע הזמן ליישם...

אתי גודינגר,  כפרי - עיצוב ותפירת בגדים הגיוניים


תמר מצויינת. היא ישירה, עניינית ומאורגנת. מדברת בגובה העיניים. מעבירה מידע ישים ושמיש ונגיש. בקיצור חגיגה. ממליצה מאוד!

נירית שפירא, יזמת חברתית ומלוות תהליכי הגשמה