לקוחותינו - בניית אתרים

בדף זה תמצאו תמונות של אתרים שבנינו וקישורים ישירים אליהם (אפשר גם ללחוץ על התמונות).
לנוחותכם ערכנו חלוקה של האתרים לכמה קטגוריות, והוספנו כמה מילים על תהליכי הבנייה, העיצוב,
יצירת התוכן והשיווק. מוזמנים לגלול ולהתרשם מהאתרים בקטגוריות השונות:

  נשיות, פריון ולידה   מודעות, ריפוי וצמיחה  כישורי למידה ושפה  תחומים נוספים


אתרים בנושא נשיות, פריון ולידה:
Rosepads - הגיינה נשית
רב פעמית, חכמת המחזוריות
יעל גביש - מעגלי נשים,
מסעות חניכה וטקסי מעבר
נעמה בר לב - דולה
ומדריכת הכנה ללידה
האתר מעוצב בהשראת האוהל האדום, ובו חנות וירטואלית, אינדקס נשים, לוח אירועי נשים, ותוכן עשיר ומושקע במיוחד בנושאי מחזוריות, בריאות, רוחניות ויצירה נשית. הבסיס לעיצוב הוא צילום של יעל בטבע בו היא חיה ועובדת. באתר תוכן עשיר כולל מידע שימושי, סיפורים אישיים, תובנות ומאמרים מרתקים הנוגעים בעולם הרוח. אחרי שסיימה קורס שיווק באינטרנט בנתה נעמה את האתר בעצמה, בליווי אישי צמוד שלנו. העיצוב נשי, נקי ואחר, והתוכן משקף את הייחוד והידע של נעמה כאשת מקצוע.

חיבור נשי - מרכז נשים בערבה וערבי נשים, טל קפלן שאקטי - פסטיבל נשים
למען העצמת נשים ונשיות
נשימות - מעגלי נשים בהנחיית תמרה הכהן
טל החליטה לבנות את האתר בעקבות סדנת שיווק ברשת ומפגש ייעוץ אישי. העיצוב מותאם לגלויה קיימת, ולאחר שהטמענו אותו לאתר, הזינה טל את התוכן בעצמה. את האתר של שאקטי, פסטיבל הנשים הגדול והותיק, יצרנו עוד לפני שהעסק של "ענבר אתרים" נולד, בשיטת "בנה אתר בעצמך", ובזכות העבודה עליו התאהבנו בתחום. זהו אתר הביכורים שלנו, שנולד מתוך תהליך משותף עם תמרה, בו יצרנו עיצוב נשי ואישי, ותוכן נוגע, מקרב ואמיתי. כיום תכני האתר בתהליכי שינוי וכרגע הוא לא באוויר.

אתרים בנושא מודעות, ריפוי וצמיחה:
דוג'ו בהרים - מארק ויסמן
בי"ס לאייקידו טאי צ'י וצ'י גונג
מולד הלבנה - מקום שהוא מרכז - שירלי קירשנבוים הבית של הרייקי - מרכז רייקי בירושלים, רעיה כהן
האתר מעוצב בהשראה יפנית
ובו מידע על הדוג'ו, אומנויות הלחימה, דרך הלימוד, השיעורים והסדנאות. כמו כן יש באתר גלריות תמונות וסרטוני וידאו של אימונים.
זהו האתר החדש שיצרנו ל"מולד הלבנה" - מרכז למפגשים וסדנאות בבית זית. באתר מידע על המקום והפעילויות שנערכות בו, וקטלוג מוצרים אקולוגיים לאמהות ותינוקות. הלוגו והאתר כולו עוצבו בהשראת הספירלה, סמל מרכזי של הרייקי,
לו הוספנו אלמנטים המבטאים את התחושה הביתית והמחבקת
, ואת איכויות הראייה והתיקשור של רעיה.
     
גב חופשי - פלדנקרייז
באופן אישי - אורי הלפרין
זוגיות חדשה בבית - תקשורת מקרבת, גליה ויואב לבנה נירוואן הלב - שפע, הגשמה, טנטרה, נירוואן עמנואל לב
האתר מעוצב בקו נקי ומינימליסטי, על מנת לתת מקום מרכזי לסרטוני הוידאו הרבים ולתוכן העשיר שיצר אורי הלפרין, מטפל ומורה בשיטת פלדנקרייז, יחד עם בת זוגו טל. גליה סיימה סדנת שיווק ברשת ולאחריה בנינו את האתר, שעוצב בקו נקי, על מנת לבטא את הרוח המעשית של גליה ויואב, ולתת מקום מרכזי לתוכן - טקסטים, סרטונים וכו'. בוואני, שותפתו לחיים ולעסק של נירוואן, סיימה סדנת שיווק ברשת ויצרה בעצמה את התכנים לאתר. אנו בנינו אותו על בסיס עיצוב צבעוני וזורם שיצרה אגני (רויטל לביא).

דינה דרזי - תהליכים וסדנאות להתפתחות וצמיחה רוחנית מולד הלבנה -
להאיר את הדרך פנימה
 ניצן טל - רפואה סינית
דיקור סיני וצמחי מרפא
דינה סיימה סדנת שיווק באינטרנט, ויחד איתה הקמנו את האתר במסגרת של כמה מפגשים אישיים בהם עבדנו על הקונספט העיצובי, אפיון התכנים, והבנייה בפועל. זהו האתר הראשון שבנינו למרכז "מולד הלבנה". אחרי תקופה עיצבנו למקום אתר חדש בעקבות שינויים מבניים ואנרגטיים שחלו בו, והאתר הזה כבר איננו באוויר. אתר שניצן בנתה בעצמה עם ליווי אישי שלנו. העיצוב נבחר מהתבניות החינמיות הניתנות למשתמשי המערכת איתה אנו עובדים. כיום האתר כבר לא באוויר.
 
אתרים בנושאי כישורי למידה ושפה:
עדנה אתרוג - קלינאית תקשורת, הדרכות וסדנאות בית רעות - תמיכה לימודית ורגשית בקיבוץ גבעת ברנר  
 
העיצוב בדגש צבע ותנועה, משקף את עבודתה של עדנה המשלבת רצינות ומשחק. באתר מידע על ליקויי שפה ולמידה, סדנאות והדרכות לאנשי מקצוע והורים. דליה טל סיימה קורס שיווק ברשת, ובעקבותיו הכינה תוכן ומילות מפתח לאתר. העיצוב מבוסס על פלייר קיים אותו התאמנו למבנה של אתר, הכולל מודולים, תפריטים ורקעים.  

אתרים בתחומים נוספים:
בצל הפקאן - צימרים ואירוח כפרי בבוסתן הגליל כפר השעשועים -
סניף יגאל אלון ת"א
קורת גג אחת - ניהול ועד בית ונכסים, דנה גיל
 
העיצוב של האתר משקף את האווירה הפסטורלית והידידותית שיש בצימרים, ונותן ביטוי לשירותים הרבים הקיימים בהם. עוד באתר יומן הזמנות, גלריות ומידע רב. אתר שבנינו בתחילת הדרך, וכלל קטלוג מוצרים, קופונים, מידע שימושי ומאמרים. העיצוב צבעוני ודינמי, כולל באנר פלאש בראש העמוד. כיום האתר איננו באוויר. האתר נבנה בשיטה המשולבת, תוך כדי פגישת ליווי אישית אחת שהוקדשה לייעוץ תוכני ולבניית התשתית, עזרה מיואש בעיצוב הכותרת, והזנת תוכן עצמאית.