דף הבית >> מי אנחנו >> הסיפור שלנו

הסיפור שלנו

לתחום בניית האתרים הגענו בגלל צורך אישי שלי (תמר) כבעלת עסק. במסגרת עבודתי כמלוות תהליכי התפתחות, מנחת מעגלי נשים ומנהלת תוכן של פסטיבל נשים גדול, עסקתי לאורך שנים בשיווק עצמי של השירותים והמוצרים שאני מציעה.

בשנת 2005, לקראת לידתו של בני הבכור, גיליתי את האינטרנט והתמכרתי אליו, ומהר מאוד הבנתי שהוא הערוץ השיווקי הכי טוב שיש. השיטה איתה עבדתי עד אז, של הפצת פליירים מודפסים הפכה לכמעט לא רלוונטית מבחינתי, כאשר גיליתי את עוצמת השיווק ברשת - בהתחלה דרך פורומים בהם השתתפתי, ואחר כך דרך בניית אתרים לעסקים השונים שלי וקידומם בגוגל, הקמת מערכי דיוור ישיר במייל ועוד. באותן שנים בחרנו לגור ביישוב מרוחק ולעבוד מהבית, וכך האינטרנט היווה עבורי ערוץ תקשורת מרכזי עם העולם, ובאותה מידה גם ערוץ שיווקי כמעט יחיד - ומאוד אפקטיבי!

את האתרים הראשונים שלי הקמתי בתחילת 2009, הראשון על מערכת ניהול שמצאתי במקרה באתר "אמנות הלידה" (מערכת מאוד בסיסית, אבל לא הכרתי משהו אחר), והשני על מערכת לייבסיטי, מערכת מתקדמת וידידותית מאוד שאיתה אנחנו עובדים עד היום בשביעות רצון רבה. תהליכי בניית האתרים האלה היו מרגשים וכיפיים מאוד מבחינתי - היצירה הזו של יש מאין, באופן עצמאי, בזמן ובקצב שלי, והאפשרות להקים בית וירטואלי משלי לתכנים שכתבתי היה ממלא וממכר, במיוחד כשהייתה לי שליטה מלאה בעיצוב ועימוד התכנים ובבחירת צבעים, גדלים, תמונות וכו' - עולם חדש נפתח בפני!

ויום אחד התעוררתי מחלום, ונפל לי האסימון שאני הולכת להמשיך ולבנות אתרים גם לעסקים אחרים... חשבתי לעצמי - במערכת בניית האתרים אני הרי שולטת, יש לי מעצב גרפי צמוד שהוא גם איש טכני שמבין את הדקויות הכי קטנות של הפלטפורמה, אני מאוד אוהבת את תהליך החשיבה והיצירה של תכנים וטקסטים, התנסיתי על בשרי ולמדתי את תחום הקידום והשיווק, אני כולי נלהבת מהעניין... אז למה אני מחכה?! שיתפתי את יואש ברעיון החדש והוא התלהב יחד איתי - ומכאן התחלנו לעבוד יחד.

החלטנו להקים את "ענבר אתרים", לרכוש את הזכיון לבניית אתרים במערכת, לבנות אתרים ללקוחות, ליצור עיצובים מקוריים, לספק שירותי תוכן, שיווק וקידום, ולהרחיב את המודעות וההבנה של עצמאים לחשיבות, לנגישות ולפשטות של הקמת אתר אינטרנט עבור העסק שלהם.

 
 
      יצירת תוכן שיווקי - אפיון ובניית אתרים, עריכת תוכן, ייעוץ וליווי שיווקי תמר ענבר: 054-4260456

סדנאות שיווק באינטרנט
| ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים | ליווי שיווקי אישי | שיווק נשי | בלוג שיווק ברשת | שיווק באינטרנט מאמרים