דף הבית
>> סדנאות שיווק ברשת >> המלצות על סדנת שיווק בפייסבוק


המלצות על סדנת שיווק נשי בפייסבוק

פידבקים של משתתפות בסדנאות שיווק קהילתי בפייסבוק
ואמנות השיווק הדיאלוגי, שהנחיתי לעצמאיות במ.א. רמת נגב:


אני תמיד בוחרת בפינצטה את המרצות והמנחות שמגיעות לפורום, אז הנה עוד בחירה נהדרת: "סדנת שיווק נשי בפייסבוק" : משווקות מהמקום הרך , המחובר, האותנטי, ואז... צוחקות, נהנות לעשות, משווקות!!! תודה לתמר!
עינת דורון, מנהלת פורום נשות עסקים רמת נגבהיתה סדנא מדוייקת ומדליקה! תמר נהדרת, מקצועית ומעניינת. שיחקתם אותה! תודה תמר על סדנא מעניינת ועל האופן הנעים שהעברת אותה, מלא בחוש הומור וזרימה... לייק! לקחתי איתי את המשפט להרגיש בבית... אנסה לבחור קבוצה ולהרגיש בה בבית אולי אצליח להוציא את עצמי שם.
דינה לרנר, בונת אתרים ומעצבת גרפית

הרצאה מרתקת ומחדדת!!! תמר פשוט מקסימה ולעניין!
נועה בר אור, מאמנת כושרמה לקחתי מהסדנה?הכרות עם תמר המקסימה ואת הדרך החדשה שבה היא מגלה איך להיפתח למרחבים חדשים לנוע שם בחופשיות באהבה ולתת ממה שיש לי ... תודה!
כנרת שיקלר, מעצבת תכשיטים


הרצאה מרתקת, נקודת ראייה אחרת על השימוש בפייסבוק. מה לקחתי מההרצאה? פשטות בפייסבוק, בחירת חברים איכותיים ותגובות בשיח הנעשה בקבוצות. מאד התחברתי ואנסה גם ליישם. תודה לך תמר, ולהתראות בשבוע הבא.
שנטל גל-ים, אירוח בשדה בוקרתמר ענבר מלאת הומור מדברת איתנו על שיווק נשי קהילתי בפייסבוק, היא פשוט מרצה בחסד, עם שנינות ופשוט נהדרת. יחסית, אני פעילה די הרבה בפייסבוק, ואפשר לומר שהכל כבר נאמר, אבל בהרצאה הזו התייחסת לזווית אחרת, מעניינת עדכנית ורלוונטית מאוד לשיח הפייסבוקי, חידשת לי לא מעט. ואת מרצה בהומור, בקלילות ופשוט נפלאה.
טלי יחיה, מעצבת גרפית


תמר, תודה רבה על התפנית שיצרת אצלי. עכשיו אני מבינה את עניין השיח הקבוצתי הקהילתי בתוך הפייסבוק לגמרי אחרת. עד כה הייתי בטוחה שקבוצות נועדו לפרסום כמו לוח מודעות לקבוצות רלוונטיות. מהיום אני מתייחסת לגמרי אחרת לעניין וכבר מגלה כמה שינוי לטובה זה מביא לעסק.
חלי מלכה, מטפלת הוליסטית

היתה אחלה סדנה, מעשירה מועברת בצורה חוויתית, כנה, אמיתית,
ומסקנה שלי שמתחזקת הפרעות קשב כמו שלי, צריך לדעת איך לקחת אותם כיתרון ומצליחים... תודה!
לימור ראובני, סטייליסטית אישית


אמנם היה לי לא פשוט לשבת וללמוד כשבחוץ כזו שמש... אבל תמר פשוט מרתקת,מסבירה בבהירות ובפשטות. וכן הופכת את המרחב הזה שנקרא פייסבוק לידידותי ומובן יותר. תודה!

יעל גביש, מנחת מעגלי נשיםבאתי מרחוק - והיה שווה! בהיר, ידידותי עם גישה קצת אחרת!
יונה וילנסקי עופרן


תודה תמר ועינת, היה מעולה. מה לקחתי מהסדנה? להבין איך עובד האלגוריתם של פייסבוק ולהתחיל להשתמש בזה!
מירב דבש
 

 
      יצירת תוכן שיווקי - אפיון ובניית אתרים, עריכת תוכן, ייעוץ וליווי שיווקי תמר ענבר: 054-4260456

סדנאות שיווק באינטרנט
| ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים | ליווי שיווקי אישי | שיווק נשי | בלוג שיווק ברשת | שיווק באינטרנט מאמרים