המדריך לאפיון אתר איכותי ושיווקי בקלות
                                  בגישת 4 האלמנטיםפרק 7: איך לאפיין את האתר כך שיתקדם בגוגל?

אנחנו ממשיכות עם אלמנט האש - המלמד אותנו גם איך לגרום להיות שיווקי עבור הגולשים שהגיעו אליו, וגם איך לגרום לאנשים להגיע אליו מלכתחילה. הפעם נלמד כיצד לאפיין את האתר בצורה שתסייע לו להתקדם בקלות בגוגל.

לחצי כאן להורדת תוכן הפרק כקובץ לשמירה על המחשב שלך

למה כדאי להשקיע בקידום בגוגל?
קידום בגוגל עוזר לאתר שלנו להגיע ישירות לגולשים שמחפשים מידע ברשת - על תחום העיסוק שלנו, על שירותים ומוצרים שאנו מוכרים, או אפילו עלינו ישירות. כאשר האתר מקודם טוב בגוגל זה גם מחבר אותנו לאותם גולשים, וגם מחזק את התדמית שלנו כעסק מצליח, ובקיצור - לא סתם כולם רוצים להגיע למיקום טוב בתוצאות החיפוש :-)

כיצד משפיע אפיון ותכנון מבנה האתר על הקידום בגוגל?

קידום טוב בגוגל מתחיל במחקר מילות מפתח איכותי, שבאמצעותו אנו בוחרות ביטויים מתאימים ומדוייקים, אותן עלינו לשבץ במקומות המתאימים באתר. לכן כאשר אנחנו מחליטות על מבנה התכנים באתר, יש משמעות רבה מאוד לשילוב מילות מפתח לא רק בטקסטים ובתגיות של הדפים השונים, אלא גם במפת האתר, כלומר בשמות הדפים (שבתפריטים ושלא בתפריטים). בהרבה מאוד מקרים ניתן ליצור שינוי משמעותי במיקום של אתר בתוצאות החיפוש, על ידי כמה פעולות פשוטות של שינוי בחלוקת התכנים לדפים השונים, ובשמות שניתן לדפים אלה.

מה כדאי לעשות עם המידע הזה?
אני ממליצה למצוא את מילות המפתח המתאימות לך, ע"י ביצוע מחקר קטן באמצעות מתכנן מילות המפתח של גוגל – כלי חינמי הנותן לנו אפשרות להתבונן בנתוני חיפוש ותחרות על כל ביטוי שנרצה. על מנת להשתמש בכלי יש להירשם לשירות גוגל אדוורדס (שירות המודעות הממומנות של גוגל), אך אין חובה להפעיל קמפיין כדי לקבל גישה לשימוש בכלי. נסי למצוא ביטויי מפתח בעלי נפח חיפושים סביר (לא חובה שיהיה גבוה דווקא), שהתחרות עליהם נמוכה או בינונית. כדאי מאוד לבחור ביטויי מפתח הכוללים שתיים-שלוש מילים ולא מילה אחת. אם תרצי עזרה מקצועית בנושא - אשמח לתת לך מענה :)נשתמע בעוד 3 ימים... ואם יש לך שאלות לגבי מה שלמדנו הפעם,
או בכלל
- מוזמנת בחום לכתוב לי!


שלך, תמר ענבר
יצירת תוכן ושיווק במדיה החדשה

  • ייעוץ וליווי שיווקי
  • כתיבה שיווקית ועריכת תוכן
  • עיצוב, שדרוג ובניית אתרים
מייל: tamarinbar09@gmail.com
אתר: www.inbar-sites.co.il 
בלוג: inbar-sites.blogspot.co.il 
פייסבוק: www.facebook.com/inbar.sites